Stolica świętuje. Legia Warszawa mistrzem Polski 2018 [GALERIA]

Nie byłam na zbyt wielu mistrzowskich fetach w swoim życiu (na takiej z piłkarzami to chyba żadnej ?). Trafiłam na tę mistrzowską Legii Warszawa. Chociaż większych kibicowskich emocji we mnie nie wzbudziła, to fotki wyszły całkiem niezłe. ?

Tak w poniedziałek wyglądał Plac Zamkowy w Warszawie o godz. 17.30. Legia Warszawa i jej kibice opanowali to miejsce. Świętowali, bo było co świętować. Po tak słabym sezonie, wygrać trzecie mistrzostwo z rzędu, to mimo wszystko jest coś.

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

2 komentarze

 1. Daniela Feaganes

  18 listopada 2018 at 14:34

  I alwaysconstantlyevery time spent my half an hour to read this blogweblogwebpagewebsiteweb site’s articlespostsarticles or reviewscontent everydaydailyevery dayall the time along with a cupmug of coffee.

  http://anxietypillblog.com/524/how-long-does-valium-addiction-last/

 2. So Reagh

  10 lutego 2019 at 06:34

  you areyou’re in point of factactuallyreallyin realitytruly a just rightgoodexcellent webmaster. The siteweb sitewebsite loading speedvelocitypace is incredibleamazing. It kind of feelsIt sort of feelsIt seems that you areyou’re doing any uniquedistinctive trick. AlsoIn additionMoreoverFurthermore, The contents are masterpiecemasterwork. you haveyou’ve performeddone a greatwonderfulfantasticmagnificentexcellent taskprocessactivityjob in thison this topicmattersubject!

  https://amara.org/en/videos/6QPfF9qXoEsB/info/top-6-best-hand-push-lawn-mowers-in-2019/

Leave a Reply