fbpx

Mundial, bukmacher i finał w niemieckiej strefie kibica

Zazwyczaj nie gram u bukmacherów, ale zdarzyło mi się wygrać w życiu sensowne pieniądze RAZ, dokładnie cztery lata temu. Po pierwszym meczu w grupie na MŚ razem z kuzynem postawiliśmy, że Niemcy wygrają cały mundial. W życiu tak Niemcom nie kibicowałam, a atmosferę jeszcze bardziej podgrzewał fakt, że większość mundialu spędzałam właśnie w Niemczech. ?

Wszyscy wiedzieli, że postawiłam na Niemców, ale nasi sąsiedzi nie byli wielkimi optymistami, jeśli chodzi o wygranie mundialu. Pamiętam zwłaszcza atmosferkę przed słynnym meczem z Brazylią. Niemcy cały czas odpadali w półfinałach, więc byli bardzo ostrożni z obstawianiem.

Upragniony finał jednak nadszedł. Pamiętam, że w jego dniu, co chwilę dostawałam pytania: „to ile to możesz wygrać, jak zwyciężymy?”. Było całkiem sporo, bo do kieszeni wpadło nam z kuzynem 500 zł. Jak szybko je wygraliśmy, tak szybko je wydaliśmy, ale żeby nie było, nie na głupoty! Siadły bilety na boks i walkę Adamka ze Szpilką.

Wróćmy jednak do finału. Być w Niemczech i oglądać finał w TV? Dla mnie nie do pomyślenia. Nikt nie chciał ze mną jechać do strefy kibica, więc pojechałam sama. ? Jestem strasznie narwana, jeśli chodzi o takie rzeczy i jak wiem, że historia może się nie powtórzyć, to nie odpuszczam.

Tym razem też nie pożałowałam. Ach, co tam się działo! Race, śpiewy, totalna euforia po golu Goetze. Piękny czas ❤ Na drugi dzień całe miasto we flagach i ja zbierająca gratulacje za wygraną haha.

W tym roku też wytypowałam (ale już nie u buka), że mundial wygrają Francuzi. Niestety we Francji w ten weekend być nie mogę, ale może historia znowu się powtórzy? ? Jeśli tak, to za cztery lata znowu zainwestuje, ale tym razem już w podróż na mundial. W Katarze jeszcze nie byłam. ?

A jak macie ochotę przeczytać więcej o moim mundialu 2014 w Niemczech, to klikajcie tutaj: www.igol.pl /mundial-oczami-niemieckich-kibicow/

PS Wybaczcie jakość fotek, ale cztery lata temu mój sprzęt nie był najlepszy ?

Landau mundial 2014

 

Landau mundial 2014

Landau mundial 2014

Landau mundial 2014

Landau mundial 2014

1 Comment

  1. Claud Bandasak

    16 stycznia 2019 at 12:26

    After checking outlooking atlooking intolooking overexploringgoing over a few of thea number of thea handful of the blog postsblog articlesarticles on your websiteweb sitesiteweb pageblog, I trulyI reallyI honestlyI seriously like yourappreciate your way oftechnique of bloggingwriting a blog. I bookmarkedsavedbook markedbook-markedaddedsaved as a favorite it to my bookmark websitesitewebpage list and will be checking back soonin the near future. Please check outTake a look atPlease visit my web sitewebsite as welltoo and let me knowtell me what you thinkhow you feelyour opinion.

    https://www.ifixit.com/User/2890955/Sopha123

Leave a Reply