fbpx

Najważniejszy transfer zimowego okienka? Mój własny

Zimowe okienko przebiegało w szalonym tempie nie tylko w klubach piłkarskich, ale także moim życiu. Ani jednak transfery Alexisa do Manchesteru, Aubameyanga do Arsenalu czy Coutinho do Barcelony nie emocjonowały mnie tak, jak moje ostatnie działania na początku 2018 roku. 

Podjęłam decyzje, które mocno zmieniły moje dotychczasowe, codzienne życie. Kiedyś gdzieś przeczytałam, że jeśli świadomie wybierasz jakąś drogę i odczuwasz niepokój, to znaczy, że się rozwijasz, bo wychodzisz poza swoją strefę komfortu. Ja czuję, że wychodzę z niej naprawdę mocno.

Co się takie wydarzyło?

Przeprowadziłam się

To była jedna z najtrudniejszych decyzji. Planowałam ją już od jakiegoś czasu i w końcu przyszedł moment, żeby zmienić plany w czyny. Już nie Kraków, ale Warszawa. Na razie jestem na etapie poznawania miasta, w którym bywałam już wcześniej, ale nigdy na dłużej niż kilka dni. Nigdy nie chciałam tu mieszkać, ale zawsze przeczuwałam, że prędzej czy później tu wyląduje. No i jestem ?

Łatwo mi to nie przyszło i nie myślę o samej przeprowadzce z technicznego punktu widzenia. Opuszczenie Krakowa mocno przeżyłam. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że aż tak to na mnie wpłynie. Ryczałam jak bóbr zwijając ostatecznie swoje manatki. Spędziłam tam jednak ostatnie 5,5 roku, więc to może całkiem normalne? Będę tęsknić nie tyle co za miejscem, ale przede wszystkim ludźmi. Zostawiłam masę cudownych ziomeczków, ale na szczęście są internety i te inne bajery do komunikacji ?.

Zmieniłam pracę

Dlatego też m.in. się przeprowadziłam. Już nie Interia, ale TVP Sport ? Będę mieć trochę inną rolę niż w Interii, ale coś ode mnie na pewno przeczytacie, tyle że rzadziej.

Postanowiłam iść trochę w innym kierunku niż samo pisanie, ale na razie nic nie zdradzam. Wolę działać, niż mówić o tym, co chcę osiągnąć. Efektami na pewno się chętnie podzielę i wtedy opowiem też o kulisach.

Dlaczego?

To pytanie zadają mi wszyscy. Temat jest trochę bardziej złożony i kto mnie zna lepiej, wie dokładnie o co chodzi. Rozpisywać się o tym raczej nie ma sensu. Sam cel jest taki, żeby pójść dalej i (mam nadzieję) zebrać jeszcze więcej cennego doświadczenia ?

Uważam, że nic lepiej nie wpływa na rozwój człowieka niż zmiana otoczenia. Ja już widzę plusy, a nie minął nawet miesiąc od kiedy opuściłam Kraków!

Czy to będą zmiany na lepsze? NIE MAM POJĘCIA. Głęboko jednak wierzę w to, że lepiej zaryzykować niż stać w miejscu z poczuciem, że nie zrobiło się wszystkiego ?

Także zakasam rękawy i idę walczyć z nową rzeczywistością ? Trzymajcie kciuki!

Nic a nic nie trać chwil na pretensje, walcz,
Ścinaj głowy, biegi rzek zmieniaj, z diabłem tańcz,
Jeśli masz cel to warto nawet z nim oszukać go,
Na koniec jak czerstwiaka wziąć pod bit,
Za ogon i za okno, mocy woli nie dotkną (Eldo)

A.

Pierwsze zdjęcie w nowym miejscu z PGE Narodowy już jest w kolekcji :)
Pierwsze zdjęcie w nowym miejscu z PGE Narodowy już jest w kolekcji 🙂

9 komentarzy

 1. asphult legends

  23 stycznia 2019 at 16:03

  What is great respecting is dealing with instead of depending on.

  https://www.youtube.com/watch?v=ui4yw0sn_dQ

 2. Lyda Goodgine

  17 lutego 2019 at 03:13

  What i do notdon’t realizeunderstood is if truth be toldin factactuallyin realityin truth how you’reyou are now notnotno longer reallyactually a lot moremuch more smartlywellneatly-likedappreciatedfavoredpreferred than you may bemight be right nownow. You areYou’re sovery intelligent. You knowYou understandYou realizeYou recognizeYou already know thereforethus significantlyconsiderably when it comes toin terms ofin relation towith regards torelating toon the subject ofin the case of this topicmattersubject, producedmade me for my partpersonallyindividuallyin my opinionin my view believeconsiderimagine it from so manynumerousa lot of variousnumerousvaried angles. Its like men and womenwomen and men don’t seem to bearen’tare not interestedfascinatedinvolved unlessuntilexcept it’sit is somethingone thing to accomplishdo with WomanLadyGirl gaga! Your ownYour personalYour individual stuffs excellentnicegreatoutstanding. AlwaysAll the timeAt all times take care ofcare fordeal withmaintainhandle it up!

  https://weheartit.com/entry/326527663

 3. Benjamin Lindell

  21 kwietnia 2019 at 03:17

  Yes! Finally somethingsomeone writes about keyword1.

  https://visual.ly/users/sopha2982/portfolio

 4. Wyatt Machon

  15 lipca 2019 at 17:26

  Keep on workingthis going pleaseon writing, great job!

  https://agileliteracy.com/DearAgile/profile/clffrdmccnvlle

 5. Delbert Shemper

  18 lipca 2019 at 17:16

  HiHelloHi thereWhat’s up, I log on tocheckread your new stuffblogsblog regularlylike every weekdailyon a regular basis. Your story-tellingwritinghumoristic style is awesomewitty, keep doing what you’re doingup the good workit up!

  https://www.efffactor.com/community/profile/clffrdmccnvlle

 6. Tanisha Sarris

  6 sierpnia 2019 at 18:50

  I alwaysconstantlyevery time spent my half an hour to read this blogweblogwebpagewebsiteweb site’s articlespostsarticles or reviewscontent everydaydailyevery dayall the time along with a cupmug of coffee.

  https://weheartit.com/pi_c_h_47_0_62

 7. Hassan Reyes

  10 września 2019 at 18:47

  ThanksAppreciationThankfulness to my father who toldinformedshared withstated to me regardingconcerningabouton the topic of this blogweblogwebpagewebsiteweb site, this blogweblogwebpagewebsiteweb site is reallyactuallyin facttrulygenuinely awesomeremarkableamazing.

  https://www.openstreetmap.org/user/nakhin068

 8. Shondra Foiles

  11 października 2019 at 10:23

  This websiteThis siteThis excellent websiteThis web siteThis page reallytrulydefinitelycertainly has all of theall the infoinformationinformation and facts I wantedI needed about thisconcerning this subject and didn’t know who to ask.

  http://menaheria.com/author/engsum004563/

 9. Cuc Yamauchi

  17 listopada 2019 at 04:22

  It’s greatenormousimpressivewonderfulfantastic that you are getting ideasthoughts from this articlepostpiece of writingparagraph as well as from our discussionargumentdialogue made hereat this placeat this time.

Leave a Reply